Jonny se už třináct let věnuje designu postav a her, získal řadu ocenění jako konceptuální umělec a ilustrátor, žije ve Velké Británii.  Poté, co rok pracoval na pirátské lodi a jako učitel výtvarné výchovy v poušti Kalahari, začal Jonny v roce 1999 pracovat v britském herním průmyslu. Během sedmi let pracoval v několika předních britských herních společnostech, jako modelář postav (v Maya) pro PS1 a PS2 a návrhář prostředí a postav pro PS2, PS3 a XBox 360.

V roce 2006 šel Jonny na volnou nohu a osm měsíců spolupracoval s SCEE na novém herním konceptu pro PS3. V roce 2007 se zaměřil na dětskou ilustraci – nejprve tvořil přebaly a interior illustrations pro jiné autory, později pak vydal svou první vlastní obrázkovou knihu The Pirate Cruncher.  Počátkem roku 2008 se Jonny začal věnovat designu filmových postav a téměř čtyři roky pracoval pro Aardman Animation na Pirates!  Band of Misfits! (Piráti!), pro nějž navrhl řadu postav, tvorů a figurativních prvků pozadí. Vedle designu postav pro Aardman Animation pokračoval v psaní a ilustrování dětských knih a v roce 2011 vyšla jeho druhá obrázková kniha The Pirates Next Door.  Jeho třetí kniha The King of Spacebyla vydána v roce 2013.

Jonnyho ilustrace bestselleru Terryho Pratchetta Nation byla na English Association Book Awards 2010 nominována v kategorii nejlepších dětských knih Best Children’s Illustrated Books 2009. Jeho ilustrace pro Highway Robberyod Kate Thompsonové vyhrály stříbrnou cenu za dětskou ilustraci udílenouAssociation of Illustrators, a jeho vlastní kniha The Pirates next Doornedávno vyhrála cenu Waterstones Children’s Book Prize 2012.  Jonny získal také Silver Award for Concept Art ve Spectrum 14.

Board

Mentorované inkubátory a kurzy