Unreal Engine 5: Niagara FX

29. 4. - 10. 5. 2024
/ 12 účastníků
Anglicky
10 dní
středně pokročilý
Praha

38 500 Kč

za účastníka

Cena ja včetně 21% DPH

Kurz je zaměřen na tvorbu assetu pro vizuální efekty. Ač se může zdát, že tvorbu modelů a textur zvládá skoro každý, kdo se pohybuje kolem 3D grafiky, není to úplně pravda. Čím lépe je asset připraven, tím jednodušeji se s ním později pracuje při riggingu, animaci, svícení i renderování. A to platí nejen u práce v týmu, kdy každý velmi ocení, když je asset kvalitně připraven, tak ale i když pracujete samostatně, tak čas strávený na začátku ušetří trápení na konci.

 

Během kurzu se naučíte vytvořit dokonalý asset podle reálné předlohy. To je totiž nejčastější práce ve vizuálních efektech. Kopírování reality. Obdržíte zadání a podklady jako při reálné produkci a podle nich společně vytvoříme věrnou digitální kopii.

Průběh kurzu

Tohle bych nechal na diskusi. Jestli prezenčně nakonec, nebo online a jakou formou.

Plán lekcí

 • Obdržení zadání, sběr podkladů a referencí
 • Blockout
 • High-poly model
 • UV mapování
 • Textury a look development
 • Render a finální prezentace

Komu je kurz určen

Všem, kdo mají alespoň základní znalost 3D grafiky a chtějí svoje znalosti tvorby assetů posunout na další úroveň. Assety jsou často velmi podceňovaná část tvorby projektu. Přitom je to naopak a kvalitní asset je základem každé tvorby. Kvalitní asset šetří později práci dalším disciplínám a tak i peníze. Prezentované postupy jsou prověřeny na nesčetných projektech. Od reklam, krátké animované filmy, nezávislou tvorbu, až po hollywoodské trháky.

Co uchazeč získá po absolvování

Účastník kurzu bude mít na jeho konci zkušenost s reálnou produkcí pro vizuální efekty. Odejde z kurzu s představou co po něm bude ve studiích vyžadováno, jak nejlépe splnit zadání, odvést co nejlepší práci. Také se dozví teorii o dalších disciplínách, které následují po vytvoření assetu. Získá tak představu co se s assetem děje dále v procesu tvorbu a snadněji pochopí důležitost některých kroků tvorby.

Požadavky na uchazeče

Účastník musí mít základní znalost nějakého 3D softwaru (výuka bude probíhat v Maya a  Substance Painter, ale postupy budou aplikovatelné i do ostatních softwarů). Během kurzu se nebudeme věnovat úplným základům v žádné z disciplín, základní znalost 3D grafiky je tak vyžadována.

1
Registrace

Registrace je závazná, ale v tento moment nic neplatíte.

2
Výběr žádostí

Náš expertní tým vybere z došlých registrací dle daných požadavků

3
Pozvánka & faktura

Obdržíte pozvánku do kurzu a platební údaje.

Storno podmínky

Při zrušení potvrzené účasti v kurzu platí následující platební podmínky:

 • 30% z ceny při zrušení méně než 60 dní před zahájením kurzu
 • 50% z ceny při zrušení méně než 30 dní před zahájením kurz

38 500 Kč

za účastníka

Otevřená registrace
Cena ja včetně 21% DPH
 • Máte dotaz?

  Zeptejte se nás na obsah kurzu, způsob studia, podmínky přijetí nebo na cokoli jiného.